Seneye Reef

Mají koráli nebo rostliny zbarvení dle vašich představ? Nejsou tak zářivé, jak jste očekávali? Zažili jste někdy neočekávanou havárii akvária nebo se ekosystém akvária nečekaně zhroutil?

Nyní, díky zařízení SENEYE REEF, můžete nepřetržitě sledovat a analyzovat hlavní životně důležité hodnoty ve vaší mořské či sladkovodní nádrži a tím napomoci prosperitě jejích živočichů a rostlin.

Integrované měření parametrů jako jsou PAR, LUX a Kelviny vám umožní zajistit nastavení optimálních světelných podmínek, takže vaši koráli a rostliny budou mít optimální podmínky.

Nyní lze přijímat automatická upozornění na horšící se podmínky než se stanou toxickými, čímž získáte čas na nápravu problému a ryby/korály vám neuhynou. Integrované měřiče PAR, LUX a teploty světla vám umožňují zajistit optimální světelné podmínky pro zdravý růst korálů nebo rostlin čímž vynikne jejich zbarvení.

Protože se Seneye připojuje přes rozhraní USB, je k dispozici více možností připojení. Při připojení k elektrickému adaptéru se záznamy ukládají každou hodinu a blikající kontrolky na zařízení upozorňují, že došlo k problému. Záznamy jsou uloženy po dobu 35 dní a po připojení k PC jsou automaticky nahrány do aplikace.

Seneye Reef je také skvělým systémem pro majitele akvárií s rostlinami. Měřič osvětlení dokáže zajistit, že rostliny dostanou správnou kvalitu a intenzitu osvětlení.

KOUPIT NYNÍ:

3 890,00 

Zařízení Seneye REEF monitoruje:

 • Teplotu - neustálé měření teploty vody, rozesílání varování v případě poškození/výpadku topení nebo chlazení

 • pH - sleduje pH vody v akváriu v rozmezí od 6,4 do 9. Toto rozpětí je ideální pro většinu akvarijního života

 • Volný amoniak - měří úroveň vysoce toxického volného amoniaku (NH3) při velmi nízkých koncentracích, takže lze včas zabránit úhynu ryb otravou amoniakem

 • O2 - měření teoretického kyslíku rozpuštěného ve vodě

 • Osvětlení - zařízení sleduje celkovou úroveň osvětlení v průběhu dne a varuje, když dojde k poruše osvětlení...

 • LUX - sensory sledují okolní parametry LUX a lze sledovat jejich vývoj průběhu času

 • PAR - sledujte úroveň PAR a zjistěte, zda máte správnou kvalitu a množství osvětlení pro korály nebo pro rostliny

 • KELVIN - teplota osvětlení - zjistěte, kde se na Kelvinově stupnici nachází teplota osvětlení vašeho akvária a jeho vývoj v průběhu času

 • Úroveň hladiny vody - záznamy se provádí pouze pokud je zařízení ponořeno ve vodě

 • SMS & email varování

 • Záznamy se načítají každých 30 minut


Seneye Web Server

4 290,00 

null

Seneye Web Server

Webový server SENEYE (SWS) umožňuje všem zařízením řady Seneye fungovat efektivněji. Umožňuje používat Seneye bez PC a sledovat výsledky přímo v chytrém telefonu nebo v tabletu.

Toto zařízení používá připojení pomocí ethernetu k domácímu routeru. Jakmile se připojí, budete mít neustálý přehled kdykoliv a kdekoliv na světě díky cloudovému řešení Seneye.

Vlastnosti:

 • Spolehlivé připojení ke cloudu Seneye datovým kabelem
 • Provoz bez počítače
 • Instalace Plug & Play

Přednosti zařízení:

 • Menší doba odstávky a rychlejší reakce
 • Nižší spotřeba energie
 • Jednoduché nastavení

Seneye Web Server & WiFi module

5 690,00 

null

Seneye Web Server s WiFi modulem

K webovému serveru Seneye (SWS) s Wifi modulem nepotřebujete PC. Wifi modul umožňuje bezdrátové spojení mezi různými zařízeními Seneye a domácím routerem. Jako alternativu lze použít také Ethernet.

Přenosy dat tak budou automatické, rychlejší a stabilnější. Navíc jsou do systému přidány další typy upozornění jako např. hlídání výpadku energie (nebo ztráty spojení). SWS přenese data ze Seneye Home, Reef nebo Pond zařízení bez potřeby propojení k domácímu PC.

Poté bude možné shlédnout všechna měření na počítači (PC, MAC), na tabletu nebo na chytrém telefonu odkudkoliv na světě. To vše díky cloudovému řešení.

Vlastnosti:

 • Spolehlivé připojení ke cloudu Seneye přes WiFi
 • Provoz bez počítače
 • Instalace Plug & Play

Přednosti zařízení:

 • Menší doba odstávky a rychlejší reakce
 • Nižší spotřeba energie
 • Jednoduché nastavení

Seneye Reef Pack

9 790,00 

null

Seneye Reef Pack

Wifi – sada pro mořská akvária

Výhodná akční sada, která obsahuje monitorovací modul REEF, Wi-fi Web Server a další příslušenství, které budete potřebovat pro zprovoznění systému u vašeho mořského akvária.  WiFi web server umožňuje využití chytrého telefonu, PC nebo notebooku pro potřebu monitoringu jednotlivých parametrů v akváriu.

Obsah balení Seneye Reef Pack:

 • modul Seneye Reef
 • Seneye Wifi Web Server
 • voděodolný Seneye Dri Box
 • Slide pro měření hodnot

Seneye +

739,00 

null

Seneye sada pro měření pH / NH3 (na 90 dní)

Sada Seneye pro měření pH/NH3 obsahuje 3 zásuvné proužky, 1 ks vždy na 30dní. Prostřednictvím zařízení Seneye HOME, REEF nebo POND poté dostaneme e-mailová upozornění, automatické vykreslování grafů s aktuálními parametry ONLINE a personalizované rady. Aktivace Seneye je opravdu snadná a zásuvné proužky na jedno použití odstraňují potřebu opětovné kalibrace (a eliminují náklady na nákup kapalin pro rekalibraci/pufry atd.…) při zachování stálé přesnosti.

Vysoce přesné zásuvné proužky Seneye zajišťují, že není třeba žádné rekalibrace zařízení, pouze každý měsíc proužek vyměníte a získáte tak přesné a spolehlivé záznamy. Náhradní zásuvné proužky umožňují sledování volného amoniaku a pH. Čidla volného amoniaku (NH3) umožňují detekci této lehce toxické chemikálie již při velmi nízkých úrovních. Čidlo pH umožňuje sledování kvality vody ve vašem akváriu nebo jezírku mezi 6,4 a 9. Rozpětí je ideální pro většinu akvarijního života a sledováním tohoto rozsahu lze zvýšit přesnost.

Automatická upozornění v případě zvýšení nebo snížení hodnot, možnost odeslání na konkrétní emailovou adresu nebo volitelně na mobilní telefon pomocí SMS zprávy.

Před použitím je třeba vždy namočit Seneye proužek na minimálně 24 hodin (u sladkovodních na 24h a u mořských nádrží na 48h). Z vašeho akvária nebo jezírka naberte sklenici vody a proužek do ní ponořte. Ponoření poskytne čidlu čas ke stabilizaci, aby byla k dispozici přesná měření.

Seneye USB Extension

330,00 

null

Seneye prodlužovací USB kabel (2,5m)

Nyní lze připojit zařízení Seneye k vašemu PC nebo napájecímu adaptéru až do vzdálenosti 5 m od akvária a využít bezchybných datových přenosů.

Vysokorychlostní prodlužovací kabel s rozhraním USB 2.0 vám pomůže dosáhnout maximálního výkonu zařízení Seneye.

Tento kvalitní kabel je vyroben tak, aby 100procentně splňoval poslední specifikace USB. Lze jej připojit a odpojit za chodu. A lze jej použít s jakýmkoliv zařízením USB.

Seneye + SLIDE SOAKER

219,00 

null

Seneye + SLIDE SOAKER

Slide soaker je pomůcka pro snadné a rychlé „namáčení“ zásuvných proužků sloužících k měření parametrů v akváriích pomocí systémů Seneye.

Je to velmi jednoduché, stačí umístit nový proužek Seneye do pomůcky pro namáčení a „zacvaknout“. Upravit přísavku na sklo a umístit ji do nádrže těsně pod vodní hladinu, nebo vložit do filtru. Lze ji také uvázat pomocí očka.

Proužky Seneye+ nejsou součástí balení.

374,00 

null

Seneye Cleaner

Tento čistič seneye očistí starou a zašle vypadající soupravu, aby vypadala jako nová. Je schopen odstranit i ty nejtvrdší koralové řasy a tvrdý minerální nános, který může na soupravě lpít. Použití čisticího prostředku Seneye je snadné, nasypte netoxické krystaly Seneye Cleaner do sklenice vody a vložte zařízení Seneye do směsi. Okamžitě uvidíte čisticí výkon.

Jakmile bude provedeno čištění, které trvá 1 až 2 hodiny v závislosti na nahromadění – jednoduše opláchněte vodou. Vaše zařízení zůstane jako nové a zcela sterilní. Skvělé pro přesun vybavení z nádrže do nádrže.

Před čištěním zařízení seneye vyjměte kartu a uložte jej do akvarijní vody.

774,00 

null

Seneye USB Magnetic Holder

Naše magnetické držáky seneye používají ultra výkonnou neo magnetiku, která drží vaše zařízení seneye na místě, což umožňuje nepřetržité monitorování hladiny vody. Už jste někdy měli únik na potrubí? Pokud znáte ničivé účinky, jakmile si svůj Seneye monitor zajistíte ve svém vlastním magnetickém držáku, budete upozorněni, pokud hladina vody klesne, což vám umožní jednat rychle a situaci napravit.

Udržuje vaše zařízení USB seneye v poloze, takže alarm hladiny vody může fungovat bez jakéhokoli rizika pohybu zařízení seneye.

Pro použití se sklem a akrylem do 10 mm

923,00 

null

Seneye USB Magnetic Holder Pro

Magnetický držák pro profesionály Seneye je určen pro ty fandy, kteří vlastní akvárka se sklem o tloušťce 16 mm! Tyto štíhlé držáky upevňují vaši seneye na místě a umožňují vám sledovat hladinu vody, ať jste kdekoli na světě. Držák vám umožní mít naprostý klid, pokud hladina vody klesne, budete upozorněni okamžitě, což vám umožní jednat rychle a zachránit své ryby!

Udržuje vaše zařízení USB seneye v poloze, takže alarm hladiny vody může fungovat bez jakéhokoli rizika pohybu zařízení seneye.

Pro použití se sklem a akrylem do 16 mm