Seneye Pond

Už vám někdy uhynul kapr Koi a nevěděli jste proč? Unikala vám voda z rybníku, ale zjistili jste to příliš pozdě?

Seneye POND umožňuje sledování jezírka a chrání vaši rybí osádku. Seneye může ochránit vaše ryby před devastujícími účinky otravy amoniakem, a také před škodlivými výkyvy pH nebo teploty. Chytrý software automaticky sleduje nádrž ve dne v noci, a když se vyskytne problém, odešle vám upozornění / varovnou zprávu. Tak lze bezstarostně chovat ryby.

Zařízení Seneye POND vám usnadní nejen kontrolu kvality vody v jezírku, ale pomůže také ochránit rybí osádku. Seneye může chránit ryby nejen před devastujícími účinky otravy čpavkem, ale také před negativními výkyvy pH a teploty. Inteligentní software automaticky sleduje jezírko dnem i nocí a vyšle upozornění na potenciální problém.

Jde o velmi užitečné zařízení, které chrání ryby před stresem a dalšími negativními vlivy, ke kterým může v jezírku, v rybníčku nebo na sádkách docházet.

Protože se zařízení Seneye připojuje přes rozhraní USB, je k dispozici více možností připojení. Seneye umístěte přímo do filtru nebo spolu s plovákem do rybníku. Jako příslušenství použijte Aktivní prodlužovací kabel USB a prodlužte délku kabelu až na skvělých 17,5 m. Zařízení Seneye Pond je vhodné pro jezírko či rybník libovolné velikosti.

KOUPIT NYNÍ:

3 790,00 

Zařízení Seneye POND monitoruje:

 • Teplotu - neustále sleduje teplotu vody, takže můžete obdržet varování, když např. přestane fungovat funkce topení či chlazení

 • pH - sleduje pH vody v jezírku v rozmezí od 6,4 do 9. Toto rozpětí je ideální pro většinu života v zahradním jezírku

 • Volný amoniak - sleduje vysoce toxický volný amoniak (NH3) při velmi nízkých koncentracích, takže můžete zabránit úhynu ryb v důsledku otravy amoniakem

 • O2 - měření teoretického kyslíku rozpuštěného ve vodě

 • Celkové osvětlení – Seneye Pond sleduje celkovou úroveň osvětlení během dne a zaznamená změnu osvětlení v čase

 • Úroveň hladiny vody - záznamy se provádí pouze pokud je zařízení ponořeno ve vodě

 • SMS & email varování

 • Záznamy se načítají každých 30 minut


Seneye Web Server

4 290,00 

null

Seneye Web Server

Webový server SENEYE (SWS) umožňuje všem zařízením řady Seneye fungovat efektivněji. Umožňuje používat Seneye bez PC a sledovat výsledky přímo v chytrém telefonu nebo v tabletu.

Toto zařízení používá připojení pomocí ethernetu k domácímu routeru. Jakmile se připojí, budete mít neustálý přehled kdykoliv a kdekoliv na světě díky cloudovému řešení Seneye.

Vlastnosti:

 • Spolehlivé připojení ke cloudu Seneye datovým kabelem
 • Provoz bez počítače
 • Instalace Plug & Play

Přednosti zařízení:

 • Menší doba odstávky a rychlejší reakce
 • Nižší spotřeba energie
 • Jednoduché nastavení

Seneye Web Server & WiFi module

5 690,00 

null

Seneye Web Server s WiFi modulem

K webovému serveru Seneye (SWS) s Wifi modulem nepotřebujete PC. Wifi modul umožňuje bezdrátové spojení mezi různými zařízeními Seneye a domácím routerem. Jako alternativu lze použít také Ethernet.

Přenosy dat tak budou automatické, rychlejší a stabilnější. Navíc jsou do systému přidány další typy upozornění jako např. hlídání výpadku energie (nebo ztráty spojení). SWS přenese data ze Seneye Home, Reef nebo Pond zařízení bez potřeby propojení k domácímu PC.

Poté bude možné shlédnout všechna měření na počítači (PC, MAC), na tabletu nebo na chytrém telefonu odkudkoliv na světě. To vše díky cloudovému řešení.

Vlastnosti:

 • Spolehlivé připojení ke cloudu Seneye přes WiFi
 • Provoz bez počítače
 • Instalace Plug & Play

Přednosti zařízení:

 • Menší doba odstávky a rychlejší reakce
 • Nižší spotřeba energie
 • Jednoduché nastavení

Seneye Pond Pack

9 290,00 

null

Seneye Pond Pack

Wifi – sada pro rybníky, jezírka a sádky

Výhodná akční sada, která obsahuje monitorovací modul POND, Wi-fi Web Server a další příslušenství, které budete potřebovat pro zprovoznění systému u vašeho okrasného jezírka.  WiFi web server umožňuje využití chytrého telefonu, PC nebo notebooku pro potřebu monitoringu jednotlivých parametrů v jezírku/rybníčku atd…..

Obsah balení Seneye Pond Pack:

 • modul Seneye Pond
 • Seneye Wifi Web Server
 • voděodolný Seneye Dri Box
 • Slide pro měření hodnot

Seneye +

739,00 

null

Seneye sada pro měření pH / NH3 (na 90 dní)

Sada Seneye pro měření pH/NH3 obsahuje 3 zásuvné proužky, 1 ks vždy na 30dní. Prostřednictvím zařízení Seneye HOME, REEF nebo POND poté dostaneme e-mailová upozornění, automatické vykreslování grafů s aktuálními parametry ONLINE a personalizované rady. Aktivace Seneye je opravdu snadná a zásuvné proužky na jedno použití odstraňují potřebu opětovné kalibrace (a eliminují náklady na nákup kapalin pro rekalibraci/pufry atd.…) při zachování stálé přesnosti.

Vysoce přesné zásuvné proužky Seneye zajišťují, že není třeba žádné rekalibrace zařízení, pouze každý měsíc proužek vyměníte a získáte tak přesné a spolehlivé záznamy. Náhradní zásuvné proužky umožňují sledování volného amoniaku a pH. Čidla volného amoniaku (NH3) umožňují detekci této lehce toxické chemikálie již při velmi nízkých úrovních. Čidlo pH umožňuje sledování kvality vody ve vašem akváriu nebo jezírku mezi 6,4 a 9. Rozpětí je ideální pro většinu akvarijního života a sledováním tohoto rozsahu lze zvýšit přesnost.

Automatická upozornění v případě zvýšení nebo snížení hodnot, možnost odeslání na konkrétní emailovou adresu nebo volitelně na mobilní telefon pomocí SMS zprávy.

Před použitím je třeba vždy namočit Seneye proužek na minimálně 24 hodin (u sladkovodních na 24h a u mořských nádrží na 48h). Z vašeho akvária nebo jezírka naberte sklenici vody a proužek do ní ponořte. Ponoření poskytne čidlu čas ke stabilizaci, aby byla k dispozici přesná měření.

1 990,00 

null

Seneye Aktivní prodlužovací USB kabel (15m)

Máte zařízení Seneye daleko od PC? S aktivním prodlužovacím kabelem může být PC vzdáleno až 15 m od vašeho akvária nebo od jezírka/rybníku.

Aktivní prodlužovací kabel USB Seneye je navržen tak, aby umožňoval použít delší kabel nad obvyklý technický limit kabelu USB (5m). Aktivní kabel zesiluje signál ze zařízení Seneye a přenáší signál dalších 15m. S datovými rychlostmi rozhraní USB 2.0 až 480 Mbit/s je aktivní prodlužovací kabel USB navržen pro přenos při plné rychlosti a pro bezchybný přenos.

Aktivní prodlužovací kabel Seneye používá k udržení datového signálu na větší vzdálenost aktivní elektroniku, takže Seneye můžete připojit k PC (nebo k napájecímu adaptéru USB) vzdálenému o dalších 15 m. Připojení standardního (pasivního) prodlužovacího kabelu USB může způsobit ztrátu dat při vzdálenostech nad 5 metrů.

Jedinečně navržený, vůči nepříznivým podmínkám odolný, kryt zajišťuje, že spojení mezi zařízením Seneye a aktivním prodlužovacím kabelem bude chráněno před drsným prostředím a umožňuje venkovní použití zařízení.

*Není určen k připojení Seneye k SWS.

Seneye USB Power Adaptor

489,00 

null

Seneye napájecí USB adaptér

Tento napájecí USB adaptér je kompaktní a nabízí flexibilitu těm, kteří si nepřejí mít svůj Seneye neustále připojený k PC.

Používejte tento USB adaptér k napájení zařízení Home, Pond nebo Reef v případech, kdy nejsou/nebudou připojeny k PC. Při napájení pomocí tohoto USB adaptéru jsou záznamy uchovány každou hodinu a pokud se parametry vody stanou toxickými rozsvítí se na zařízení Seneye varovné kontrolky.

Pak stačí připojit zařízení Seneye k počítači, který má nainstalovanou aplikaci Seneye Connect a všechny uložené záznamy se automaticky nahrají na tzv. seneye.me osobní přehled (DashBoard). Informace se nahrají na webovou stránku, kde se zobrazí v grafickém vyjádření včetně doporučení řešení problému.