Proč SENEYE

Náš cíl

Revolučně změnit chovatelství ryb tím, že umožníme lidem dramaticky snížit úmrtnost ryb. Seneye vyvinul řešení, která umožňují chovatelům ryb skutečně pochopit, co se děje uvnitř jejich akvárií, sledovat škodlivé parametry, které nejsou zjistitelné lidským okem.

Použití zařízení Seneye může dramaticky zlepšit frekvenci, přesnost, citlivost a robustnost měření vody a zajišťuje, že ryby a korály budou nejen přežívat, ale bude se jim nebývale dařit!

Tato technologie chráněná více patenty je naprosto automatizovaná, nemá negativní účinek na vodní život, snadno se instaluje a její zákazníci ji mohou snadno používat.

Proč Seneye

Dny, kdy se na ryby nahlíželo pouze jako spotřební předměty, jsou již dávno za námi. Vývoj pokračuje a pozorujeme pozitivní změny v etice a zákonech na ochranu zvířat. U Seneye věříme, že příliš mnoho ryb v zajetí zbytečně uhyne a že pomocí technologie a vědomostí je možné tento počet výrazně snížit.

Zákazníci se často topí v kruhu selhání, obzvláště u nových, ale také u zavedených akvárií. Jsou často zmatení a pomyšlení, že udělali něco špatně má za následek, že příliš rychle zanechají své záliby. Svět prodeje ryb obsahuje daleko více výzev než by měl, díky tomatu cyklu selhání, jemuž se lze vyhnout.

Podívejme se na to analyticky. Zařízení Seneye sledují kritické parametry a v případě potřeby poskytují rady na míru. Je čas učinit rozhodnutí a zvýšit míru úspěchu zákazníka společně s mírou přežití ryb a korálů chovaných v zajetí.

Je čas se připojit k revoluci.